Produkty

INSIDE Observer

Týdenní monitoring veškerého dění na trhu ICT. Zaměřuje se především na Českou republiku, Slovenskou republiku a region střední Evropy. Přináší rovněž výběr těch nejdůležitějších oborových událostí ze světa.

INSIDE Observer vychází každé pondělí dopoledne a poskytuje ucelené zpravodajství zvlášť pro ČR a SR. Textovou verzi emailu doplňují přílohy ve formátu .pdf, která nabízí výrazně vyšší uživatelský komfort i širší obsahový záběr.

Strukturu newsletteru aktuálně tvoří:

 • Hlavní události. Sledujeme hlavní události na trhu a předkládáme je ve srozumitelné zkratce. Vybíráme ty události, které jsou relevantní pro korporátní IT.
 • Kontrakty a implementace. Monitorujeme nejdůležitější kontrakty, které jsou zveřejněny v oblasti korporátního ICT. Historie je dostupná v archivu na Inside.cz.
 • Lidé. Hlídáme přestupy senior manažerů, a to jak na straně dodavatelů ICT, tak na straně uživatelů. Historie přestupů je evidována v archivu a firmy i osoby jsou indexovány, takže mate přehled všech přestupů pro jednu firmu, nebo jednu osobu. Nemusíte procházet desítky rubrik “přestupy”, v Inside máte jistotu, že to děláme za Vás a vybíráme přestupy relevantní pro korporátní IT. Díky osobnímu působení na trhu zároveň uvádíme i ty přestupy, které nejsou veřejně dostupné.
 • Legislativa. Sledujeme legislativní změny, které mají dopad do korporátního IT
 • Produkty a technologie. Produktová oznámení dodavatelů filtrujeme podle jejich významu pro korporátní ICT. Některá oznámení pouze uvádíme, některá komentujeme a ověřujeme. Kritériem je vždy pouze relevance pro korporátní ICT, nikoliv objem inzerce.
 • Hospodářské výsledky. Vybíráme ty nejzajímavější z publikovaných hospodářských výsledků firem na ICT trhu.
 • Výzkumy a studie. Sledujeme výsledky průzkumu renomovaných agentur, a dostupné výsledky shrnujeme jak v Inside Observer, tak potom v archivu na Inside.cz.
 • Trh v číslech

  Kvantifikace vybraného segmentu v lokálním, regionálním nebo světovém měřítku.

 • Kalendář akcí. Nabízíme ucelený seznam relevantních korporátních ICT akcí, jediný na trhu. Seznam je sestavován na základě jejich obsahové náplně a vhodnosti pro senior management, nikoliv na základě objemu inzerce pořadatele.

INSIDE Report

Tištěný souhrn vlastních i převzatých analytických zpráv a studií v českém jazyce. Vychází se čtvrtletní periodicitou v rozsahu 24–48 stran.

Obsah každého čísla tvoří:

 • sekce věnovaná podnikání koncových zákazníků ve vybrané vertikále a jejich přístupu k IT (přináší mimo jiné názory podnikových manažerů IT a jejich komentáře k technologické realitě, postihuje trendy, patrné na straně zákazníků)
 • vlastní unikátní průzkumy a studie dodavatelské strany, zaměřené na vybrané segmenty českého trhu ICT (obsahuje mimo jiné přehled relevantních dodavatelů, kteří na místním trhu působí)
 • globální trendy, dokreslené převzatými a zpracovanými materiály etablovaných analytických agentur.

INSIDE Archiv

Úložiště všech vydání INSIDE Observer, které je přístupné ze zákaznické sekce portálu Inside.cz.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *