Jihokorejský Samsung se omluvil za podmínky panující v jedné z jeho továren na výrobu čipů, které některým zaměstnancům způsobily zdravotní problémy z povolání, z nichž mnozí si ponesou následky až do konce života. S bývalými zaměstnanci se společnost dohodla na finančním odškodnění.